يکشنبه ٢٩ آبان ١٤٠١ :: ١٧:٢٥

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین پارک علم و فناوری لرستان و آموزش و پرورش استان

تفاهم‌نامه همکاری بین پارک علم و فناوری لرستان و اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان به امضا رسید.

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین پارک علم و فناوری لرستان و آموزش و پرورش استان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان، ظهر امروز (یکشنبه 29 آذرماه) تفاهم‌نامه همکاری بین پارک علم و فناوری لرستان و اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان به امضا رسید.

 رییس پارک علم و فناوری لرستان هدف از امضای این تفاهم نامه را راه اندازی و بهره برداری از مرکز کارآفرینی و نوآوری مشترک جهت حمایت از فعالیت های فناورانه دانش آموزان و معلمان به منظور نهادینه کردن فرهنگ کارآفرینی و نوآوری در مدارس، تقویت سرمایه های انسانی آینده زیست بوم نوآوری استان و هدایت ظرفیت جامعه دانش آموزی به سمت خلق فکر نو (ایده ها) و طرح های فناورانه برشمرد.

 فرهاد نامداری با اشاره به وجود ظرفیت های موجود در جامعه دانش آموزی استان و معلمان و دبیران آموزش و پرورش لرستان، ابراز امیدواری کرد که با اجرایی شدن مفاد این تفاهم نامه زمینه پرورش روحیه خلاقیت و کارآفرینی در دانش آموزان افزایش یابد.

 

رضا عزتی؛ مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان نیز در این جلسه با تاکید بر نقش آموزش و پرورش در ارتقا روحیه کارآفرینی در دانش آموزان و استقبال از برنامه هایِ توسعه فرهنگ کارآفرینی، نوآوری و فناوریِ پارک علم و فناوری در استان، در راستای اجرایی شدن این برنامه ها اعلام آمادگی کرد.