دوشنبه ٤ تير ١٤٠٣ :: ١٢:٤٠

هم افزایی پارک علم و فناوری لرستان و اداره کل میراث فرهنگی در راستای حمایت از شرکت‌های فناور و خلاق استان

در راستای حمایت از شرکت‌های فناور و خلاق استان؛ جلسه مشترک پارک علم و فناوری لرستان با اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار شد.

هم افزایی پارک علم و فناوری لرستان و اداره کل میراث فرهنگی در راستای حمایت از  شرکت‌های فناور و خلاق استان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان؛ صبح امروز (دوشنبه 4 تیرماه) با هدف هم‌افزایی در راستای حمایت از شرکت‌های خلاق و برنامه ریزی حضور در  نمایشگاه بین المللی صنایع دستی؛ جلسه مشترک بین معاونین پارک علم و فناوری لرستان و اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان برگزار شد.

غلامعباس دهقانپور معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری لرستان هدف از برگزاری این جلسه را بررسی راهکارهای همکاری مشترک و هم افزایی در راستای حمایت از شرکت‌های فناور و خلاق حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی جهت افزایش مشارکت آن ها در تولید اشتغال‌آفرین و همچنین ایجاد زمینه رشد، توسعه و افزایش صادرات کالا و خدمات مرتبط با این حوزه برشمرد.

وی افزود: در این جلسه برگزاری نمایشگاه بین المللی صنایع دستی در استان لرستان برای تابستان 1403 و همچنین حضور واحدهای فناور و خلاق استان در نمایشگاه بین المللی تجاری- صنعتی منطقه ای ارمنستان با همکاری شرکت هنرپردازان چرم فرتاک- از واحدهای فناور شهرستان بروجرد- مورد توافق و برنامه ریزی پارک علم و فناوری لرستان و اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قرار گرفت.