دوشنبه ١٦ آبان ١٤٠١ :: ١٧:١٨

سه ایده برتر ایده شو روش های نوین و فناورانه جهت شفافیت و مدیریت قیمت ها معرفی شدند.

هشتمین دوره از رویدادهای ایده شو از دانایی تا دارایی پارک علم و فناوری لرستان برگزار شد.

سه ایده برتر ایده شو روش های نوین و فناورانه جهت شفافیت و مدیریت قیمت ها معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان؛ هشتمین دوره از رویدادهای ایده شو از دانایی تا دارایی پارک علم و فناوری لرستان با موضوع روش های نوین و فناورانه جهت شفافیت و مدیریت قیمت ها، صبح امروز در محل سالن جلسات پارک علم و فناوری لرستان به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.

رئیس پارک علم و فناوری لرستان گفت: در این رویداد علمی پس از داوری ایده های رسیده به دبیرخانه رویداد، تعداد سه ایده در حوزه روش های نوین و فناورانه جهت شفافیت و مدیریت قیمت ها برگزیده شد.

فرهاد نامداری افزود:آقای سید رضا رزاز با ایده «اپلیکیشن  لیز (LIIS): شناسنامه فنی و اجرایی شفاف آنلاین ساختمان»، آقای  مرتضی میخک بیرانوند و خانم ها فاطمه صارمی مفرد و سارا شیخی با ایده «اپلیکیشن الگوی مسکن بهتر» و آقای حسین صالحی با ایده «رصد فناورانه محصولات و مکان یابی مراکز خدماتی با استفاده از GIS»، به ترتیب نفرات اول تا سوم شدند.

شایان ذکر است از نفرات اول تا سوم برگزیده این رویداد با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی تقدیر شد. همچنین برگزیدگان جهت حمایت از فرآیند توسعه ایده خود، مشمول عضویت در مراکز رشد واحدهای فناوری پارک علم و فناوری لرستان خواهند شد.

 

ایده‌شو رویدادی است که با هدف ایجاد فرصتی مناسب برای افراد توانمند در ایده‌پردازی، برای بیان ایده و انتقال آن به دیگران، ایده ‌های نوآورانه خود را از لحاظ عامه‌ پسند بودن برای حضار و قانع‌ کننده بودن برای داوران فنی و فعالان اقتصادی جهت راه‌اندازی یک کسب و کار می‌سنجند.