لوگوی شرکت<#f:2722/>
نام شرکتپیشرو نگاه زرین
ایدهپلتفرم نظرسنجی آرا
محل استقرارمرکز رشد خرم آباد
اطلاعات استقرار<#f:2723/>
نام مدیر عاملحسن یوسف زاده
تصویر مدیرعامل
اطلاعات ثبتی

 

شماره ثبت: 13546

سال تأسیس: 1398

شناسه ملی: 14008340900

تاریخ ثبت: 98/02/29

تلفن: 06633432205

پست الکترونیک: yousofzadeh.h@gmail.com

آدرس وبسایت: araa.link

آدرس: خرم‌آباد- پارک علم و فناوری لرستان

افتخارات

 

           کسب عنوان کارآفرین برتر استان در سال 1398

           برگزیده سومین جشن یلدای کارآفرینی اتاق بازرگانی استان لرستان در سال 1398

 

عکس محصول
توضیحات

پلتفرم نظرسنجی آرا: آرا پلتفرم نظرسنجی آنلاین است که با ارائه SDK اختصاصی برای توسعه‌دهندگان امکان ایجاد نظرسنجی درون برنامه‌ای رایگان را برای آن‌ها فراهم می‌کند.

·         اپلیکیشن‌ های کال (Hi Call): این اپلیکیشن در خصوص مدیریت تماس‌ها و لیست تماس‌ها و همچنین شماره‌یابی مربوط به مزاحمت‌ها فعالیت می‌کند.

           اپلیکیشن ممبرزگرام(Membersgram): با کمک این برنامه قابلیت بازدید پست‌ها و افزایش عضو گروه‌ها و کانال‌ها که برای بسیاری افراد منبع کسب درآمد می‌باشد، فراهم شده است.

·         اپلیکیشن فرهنگ لغت: این برنامه یکی از کامل‌ترین فرهنگ لغت‌های موجود در بازار است که شامل تمامی لغات فرهنگ لغت دهخدا بوده و محیطی کاملاً ایرانی و فرهنگی را برای کاربران فراهم آورده است.

           اپلیکیشن تعبیر خواب: تعبیر خواب کامل از منابع معتبر قرآنی، ابن سیرین، حضرت یوسف گردآوری شده است که می‌تواند اتفاقات خوب و بد روزهای آتی شما را پیشگویی کند.

·         اپلیکیشن ایست: ایست یک برنامه اندرویدی خلافی خودرو بوده و امکانات زیادی در ارتباط با استعلام خلافی خودرو در اختیار شما قرار می‌دهد. از جمله این امکانات می‌توان به پلاک یاب خودرو، جدول نمره منفی خودرو، جدول تخلفات خودرو و بسیاری امکانات دیگر اشاره نمود.

           اپلیکیشن فرکانس: با کمک این برنامه امکان پخش آنلاین بیش از 50 برنامه تلوزیونی و بیش از 50 شبکه رادیویی و ماهواره‌ای فراهم شده است