چهارشنبه ٥ بهمن ١٤٠١ :: ١٢:٤١

استقبال تجار عراقی از توانمندی های شرکت های دانش بنیان و فناور استان لرستان

رئیس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان اربیل عراق برای استفاده از توانمندی شرکت های دانش بنیان و فناور مستقر در پارک علم و فناوری لرستان ابراز علاقه مندی کرد.

استقبال تجار عراقی از توانمندی های شرکت های دانش بنیان و فناور استان لرستان

به گزارش پارک علم و فناوری لرستان، استاندار و هیات همراه و رئیس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان اربیل عراق از غرفه پارک علم و فناوری لرستان در نمایشگاه توانمندی های صادراتی استان بازدید کردند.

دکتر فرهاد زیویار استاندار لرستان گفت: این استان شرکت های دانش بنیان و فناوران توانمند بسیاری جهت ارائه خدمات فنی و مهندسی به کشور عراق دارد و این نمایشگاه فرصت مناسبی جهت دستیابی به اهداف اقتصادی مشترک است.

گیلان سعید عزیز رئیس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان اربیل عراق برای استفاده از توانمندی های شرکت های فناور و دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری لرستان ابراز علاقه مندی کرد.

وی حضور متقابل واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری لرستان را در نمایشگاه های کشور عراق جهت افزایش تعاملات موثر فی مابین ارزنده دانست.

دکتر فرهاد نامداری رئیس پارک علم و فناوری لرستان گفت: با عنایت به توانمندی های علمی و فناورانه موجود در واحدهای فناور و دانش بنیان استان لرستان، این پارک آمادگی دارد نیازمندی های فنی و خدمات مهندسی اعلام شده توسط تجار و بازرگانان عراق و اقلیم کردستان را تامین کند.

شایان ذکر است نمایشگاه توانمندی های صادراتی لرستان با حضور تجار عراق و اقلیم کردستان از تاریخ 4 لغایت 6 بهمن ماه(از ساعت 15 الی 21) در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی لرستان برپا و آماده بازدید علاقه مندان است.