سه شنبه ١١ بهمن ١٤٠١ :: ١٣:٣٥

لزوم همکاری پارک علم و فناوری لرستان و اداره پست استان در حوزه تجارت الکترونیک

رئیس پارک علم و فناوری لرستان بر لزوم همکاری واحدهای فناور و دانش بنیان با اداره پست استان در حوزه تجارت الکترونیک تاکید کرد.

لزوم همکاری پارک علم و فناوری لرستان و اداره پست استان در حوزه تجارت الکترونیک

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان صبح امروز(سه شنبه یازدهم بهمن ماه) جلسه مشترک پارک علم و فناوری با اداره کل پست لرستان در محل این پارک برگزار شد.

دکتر فرهاد نامداری؛ رئیس پارک علم و فناوری لرستان بر اعلام آمادگی پارک جهت ارائه خدمات فناورانه به اداره پست استان در حوزه های موردنیاز اعلام آمادگی کرد.

وی افزایش همکاری شرکت های فناور و دانش بنیان مستقر در پارک با شرکت پست استان در حوزه تجارت الکترونیک را ضروری دانست و بر لزوم استفاده از ظرفیت اداره پست استان توسط صنایع و کارخانجات استان تاکید کرد.

 ابراهیم علی پناهی؛ مدیرکل پست لرستان یکی از اهداف پست را رونق کسب و کار در حوزه تجارت الکترونیک دانست و از تغییر فرآیندهای مرسوم پستی در استان متناسب با تحولات روز دنیا خبر داد.

در پایان این جلسه دو طرف بر ضرورت انعقاد تفاهم نامه بین پارک علم و فناوری لرستان و اداره پست استان جهت همکاری های بیشتر تاکید و مقرر شد نیازهای اداره پست در حوزه فناوری احصا و به پارک اعلام شود.