چهارشنبه ١٥ اسفند ١٣٩٧ :: ١٢:١٦

برگزاری رویداد فناوری ایده شو پارک علم و فناوری لرستان

برگزاری رویداد فناوری ایده شو پارک علم و فناوری لرستان

رویداد فناوری ایده شو از دانایی تا دارایی پارک علم و فناوری لرستان، با همکاری دانشگاه لرستان و اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استانداری لرستان با حضور صاحبان ایده، دانشجویان و دانش آموزان علاقه مند به حوزه های نوآوری و کارآفرینی در محیطی پویا با محوریت موضوعات روز جامعه و صنعت, روز سه شنبه مورخ 97/12/14 از ساعت 9 صبح الی 13 بعدازظهر در محل سالن اجتماعات پارک علم و فناوری لرستان برگزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان، در ابتدای این رویداد دکتر شاکرمی ریاست پارک علم و فناوری لرستان ضمن خوش آمدگویی به مهمانان و استقبال از برگزاری چنین رویدادهایی ابراز خوشحالی نمود و خاطر نشان کرد، هدف از برگزاری این رویداد تقویت قدرت ایده پردازی و افزایش توان اشتغال زایی  در دانشجویان و دانش آموزان است.

 شایان ذکر است که تعداد 40 ایده به دبیرخانه پارک علم و فناوری ارسال شد که پس از ارزیابی اولیه توسط داوران، 12 ایده به مرحله نهایی راه یافتند. پس از ارائه ایده های صاحبان ایده و امتیاز دهی توسط داوران و حاضرین در این ایده شو:

 1- آقای نادر نادری با ایده (فلوکیشن) اپلیکیشن در حوزه آموزش پایه ایی الگوریتم و فلوچارت نویسی به کاربران مبتدی و کودکان

 2- آقای علی سبحانی با ایده (زودیجات) شبکه تعاملی از مزرعه تا سفره

 3- خانم مریم زارعلی با ایده تولید شربت قند هوشمند با استفاده از ضایعات نان به عنوان ایده های برتر انتخاب شدند.

در پایان جایزه نقدی, لوح تقدیر و تندیس ایده شو به رسم یادبود توسط ریاست پارک به نفرات برتر اهدا گردید. نفرات برگزیده جهت عضویت در مراکز رشد وابسته به پارک علم و فناوری لرستان معرفی گردیدند.