سه شنبه ٢٤ آبان ١٤٠١ :: ١٢:٤١
در نشست پارک علم و فناوری لرستان و کمیته امداد مطرح شد؛

خودکفایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) با محوریت کارآفرینی و اشتغال دانش بنیان صورت پذیرد

در نشست مشترک پارک علم و فناوری لرستان و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بر خودکفایی مددجویان کمیته امداد با محوریت کارآفرینی و اشتغال دانش بنیان تاکید شد.

خودکفایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) با محوریت کارآفرینی و اشتغال دانش بنیان صورت پذیرد

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان، در نشست مشترک این پارک و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان لرستان که در روز دوشنبه مورخ 23/08/1401 در محل پارک علم و فناوری لرستان برگزار شد بر خودکفایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) با محوریت کارآفرینی و اشتغال دانش بنیان تاکید شد.

رئیس پارک علم و فناوری لرستان با اشاره به نقش پارک های علم و فناوری به عنوان حلقه واسط ارتباط ایده (دانشگاه) و صنعت بر توسعه فرهنگ کارآفرینی و خلاقیت در استان جهت ایجاد اشتغال و رفع مشکل بیکاری تاکید کرد.

فرهاد نامداری تشریح کرد: با عنایت به ضرورت پیش روی به سمت  مکانیزه شدن روند کشاورزی جهت افزایش بهره‌وری؛ میزان اشتغال در این حوزه کاهش خواهد یافت در نتیجه سرمایه گذاری ها در استان لرستان باید به سمت توسعه فناوری برود تا بتواند اشتغال ایجاد کند و در این راستا نیازمند همکاری کلیه مدیران، دستگاه های اجرایی و دانشگاه ها هستیم.

جلال شیخ پور؛ مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان لرستان با اشاره به شناسایی و حمایت از 400 نخبه و استعداد مددجو در استان جهت شتابدهی به فرآیند اشتغال دانش بنیان در استان با استفاده از زیرساختهای حمایتی این نهاد اعلام آمادگی کرد.

گفتنی است در این نشست، مذاکرات لازم جهت تاسیس مرکز کارآفرینی و خلاقیت مشترک انجام شد.