دوشنبه ١٦ خرداد ١٤٠١ :: ١٣:٥٢

نشست مشترک با مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه حضرت ابوالفضل (ع)

نشست مشترک با مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه حضرت ابوالفضل (ع)

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان؛ صبح امروز جلسه ای با هدف بررسی راهکارهای همکاری مشترک جهت تحقق شعار سال با حضور مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان، فرمانده حوزه بسیج کارمندان حضرت امیر (ع) ادارات کل استان لرستان و اعضای هیئت رئیسه پارک علم و فناوری لرستان در محل این پارک برگزار شد.
در این جلسه سرهنگ امین الله صارمیان؛ مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه حضرت ابوالفضل علیه السلام استان لرستان گفت: بسیج استان لرستان دارای ۲۲۴ پایگاه در سطح ادارات استان و در مجموع حدود ۲۰۰۰ پایگاه است که در حوزه‌های مختلف از جمله بسیج مهندسین، بسیج جامعه پزشکی و غیره در حال فعالیت است.
وی افزود: در بسیج استان کلینیک صنعت در حال فعالیت است. در این کلینیک تیمی از افراد متخصص در صنایع و اساتید دانشگاه ها حضور دارند. این کلینیک تاکنون کل صنایع استان را عارضه‌یای نموده و مشکلات صنعت استان را می‌داند و بسیج آمادگی دارد جهت تحقق شعار سال ظرفیت های خود را در اختیار پارک علم و فناوری لرستان قرار دهد.
رئیس پارک علم و فناوری گفت: با توجه به شبکه گسترده ای که بسیج در تمام استان دارد می توان از این ظرفیت در جهت فرهنگ‌سازی گفتمان علم و فناوری بهره گرفت.
فرهاد نامداری افزود: این پارک آمادگی دارد ظرفیت‌های علمی و فناوری موجود در واحدهای فناور مستقر در پارک و مراکز رشد را در راستای حل مشکلات و معضلات صنایع و ادارات استان به کار برد.
وی ابراز امیدواری کرد با توجه به ظرفیت های موجود در بسیج و ظرفیت های علمی و فناوری موجود در پارک فناوری و مراکز رشد و با توجه به نگاه جهادی و بسیجی که در طرفین وجود دارد، بتوان گام‌های مؤثری در توسعه فناوری در استان برداشت.

 

 

 

پوشش خبری در سایر خبرگزاری ها:

خبرگزاری مهر

خبرگزاری دفاع مقدس

خبرگزری ایلنا

سفیر افلاک

موج خبر

اکوسیستم