جستجوی پیشرفته


امروز : چهارشنبه ۲۷ دى ۱۳۹۶


مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان دورود راه اندازی می شود
اخبار - اخبار پارک
چهارشنبه ، 11 اسفند 1395 ، 15:36

دکتر محمودرضا شاکرمی؛ رئیس پارک علم و فناوری استان لرستان در این خصوص گفت: در نظر داریم به صورت مشترک با دانشگاه آزاد شهرستان دورود؛ مرکز رشد شهرستان را در محل دانشگاه راه اندازی نماییم.

وی افزود: در صورت راه اندازی این مرکز؛ واحدهای فناور شهرستان اعم از شرکت های اعضاء هیئت علمی دانشگاه، شرکت های وابسته به دانشگاه آزاد و سایر شرکت­ها و صاحبان ایده، می توانند از مزایا و معافیت های که قانون برای فناوران و شرکت های مستقر در پارک ها و مراکز رشد در نظر گرفته است بهره مند گردند .

دکتر شاکرمی خاطر نشان کرد: هدف ما تعامل گسترده و سازنده فی مابین دو حوزه دانشگاه و صنعت؛ در جهت ارتقاء سطح فناوری و نوآوری است و در این زمینه گام های خوبی را در سال جاری برداشته ایم.

وی افزود: در همین راستا تفاهم­نامه همکاری فی­مابین پارک و دانشگاه آزاد دورود -جهت راه­اندازی مرکز رشد مشترک در شهرستان دورود در فضایی به مساحت ۸۰۰ متر مربع در محل دانشگاه- منعقد گردیده است.

رئیس پارک علم و فناوری استان لرستان برخی از تعهدات موضوع این تفاهم نامه را "تجاری سازی دستاوردهای پژوهشی و اختراعات"، "انتقال تکنولوژی" و "تشویق دانشجویان تحصیلات تکمیلی به تهیه پایان‌نامه‌هایی متناسب با نیازهای پارک و مرکز رشد" برشمرد.تابلو اعلانات

 

 

http://lstp.ir/portal/templates/rayka/img/INSTP.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 پیوندها


نظرسنجی
نظر شما درباره عملکرد پارک چیست؟
 

تقویم

اوقات شرعی