جستجوی پیشرفته


امروز : چهارشنبه ۲۷ دى ۱۳۹۶


عقد تفاهم­نامه همکاری مشترک فی­ مابین پارک های علم و فناوری استان های لرستان و ایلام
اخبار - اخبار پارک
چهارشنبه ، 11 اسفند 1395 ، 15:59

پارک علم و فناوری استان لرستان و پارك علم و فناوري استان ایلام با هدف توسعه همكاری های مشترك و ايجاد ارتباط فی مابين و فراهم نمودن زمينه حضور هر چه بيشتر متخصصين و نخبگان براي فعاليت های تحقيقاتی -كاربردي و كار آفريني به نحوي كه سبب يك راهبرد ملی و معتبر در سطح منطقه و بين الملل گردد، تفاهم­نامه همکاری منعقد نمودند.

این تفاهم نامه در راستای همكاری­های علمی، پژوهشی، تحقيقاتی و كاربردی در زمينه ارتباطات فناوری در سطح منطقه و بين الملل منعقد گردید.

دکتر محمودرضا شاکرمی؛ رئیس پارک علم و فناوری استان لرستان در این خصوص گفت: انجام همكاري­هاي مشترک جهت تسهیل و تسریع سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و دولتی در راستای ایجاد فرصت‌های تجاری سازی جهت ایده‌ها و طرح‌های فناورانه و نوآورانه و کمک به توسعه محصول و گسترش سهم بازار با شناسایی، ایجاد کنسرسیوم فناوری غرب کشور، اجرای استارت آپ های تخصصی مشترک، معرفی طرح‌های با قابلیت تجاری سازی و همچنین همکاری و مشاوره های لازم به طرفین از جمله موضوعات این تفاهم نامه است.

رئیس پارک علم و فناوری استان لرستان؛ همکاری و مشاوره در تجاري سازي طرح­ها، ايده­ها و محصولات فناوران، انجام پروژه­هاي علم و فناوري در چارچوب قراردادهاي في مابين، برگزاری دوره های آموزشی مشترک را از جمله توافقات و تعهدات طرفين برشمرد.

وی افزود: همچنین در نظر است مطابق با مفاد تفاهم نامه؛ پارک لرستان نسبت به انتقال تجربیات در زمینه راه اندازی بسترها و زیر ساخت های مالی، اداری و عمرانی پارک ایلام، انتقال تجربیات در زمینه راه اندازی زیر ساخت­های مراکز رشد و کانون های شکوفایی خلاقیت و نوآوری پارک ایلام و انتقال تجربیات در زمینه تدوین آیین نامه های با پارک ایلام همکاری نماید. همچنین پارک ایلام به دلیل داشتن مرز مشترک با کشور عراق؛ جهت صادرات محصولات شرکت­های مستقر در پارک لرستان و استفاده از امکانات کریدور صادرات استان ایلام؛ همکاری، مشاوره و مساعدت لازم را خواهد داشت.

 

آخرين ويرايش : چهارشنبه ، 23 فروردين 1396 ، 13:39


تابلو اعلانات

 

 

http://lstp.ir/portal/templates/rayka/img/INSTP.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 پیوندها


نظرسنجی
نظر شما درباره عملکرد پارک چیست؟
 

تقویم

اوقات شرعی