جستجوی پیشرفته


امروز : چهارشنبه ۲۷ دى ۱۳۹۶


چهاردهمین کنفرانس آسیالیکس و هفتمین کنفرانس مدیریت فناوری
اخبار - اخبار فناوری
شنبه ، 19 فروردين 1396 ، 09:04

 

کنفرانس آسیالیکس (Asialics ) یکی از شاخه های کنفرانس گلوبلیکس (Globelics) است. کنفرانس گلوبلیکس (Globelics) یک کنفرانس سالانه است که محلی برای ملاقات و انکوباتوری برای پروژه های تحقیقاتی بزرگ است. این کنفرانس هر سال در مکان جدیدی برگزار می شود.

شعبه های منطقه ای گلوبلیکس در آسیا، آفریقا، آمریکای لاتین، ناحیه مدیترانه و اروپا تحت عنوان های آسیالیکس (Asialics)، آفریقالیکس (Africalics)، لالیکس (Lalics)، مدالیکس (Medalics) و یورولیکس (Eurolics) برگزار می شود. در بعضی کشورهای بزرگ شبکه های محلی مانند CICAlics-China و Indialics ایجاد شده اند. بعضی از این شعبه های منطقه ای یا ملی، کنفرانس ها و آکادمی های دکتری خود را برای پرورش فعالیت های تحقیقاتی سازماندهی می کنند.

چهاردهمین کنفرانس آسیالیکس همزمان با یازدهمین کنفرانس ملی و هفتمین کنفرانس بین المللی مدیریت فناوری ۳۰ آگوست تا ۱ سپتامبر ( ۸ تا ۱۰ شهریور ۱۳۹۶) در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار خواهدشد.

هدف آسیالیکس کشف و توسعه مفهوم یادگیری، نوآوری و ایجاد صلاحیت به عنوان یک چارچوب تحلیلی و تحریک برای ایجاد استراتژی یا اقتصاد مبتنی بر دانش در آسیا است. در آسیالیکس مسائل جالب در مورد آن چه که در کشورها و شرکت های آسیایی در جریان است بیان می شود و تجربیات در مورد روش، نتایج و سیاست های تحلیلی به اشتراک گذاشته می شود.

کنفرانس آسیالیکس ۲۰۱۷

محور کنفرانس آسیالیکس ۲۰۱۷ “یادگیری فناورانه، نوآوری و کچاپ در زمینه همکاری های بین المللی” است. نیاز است که تجربه موفق شرق آسیا در یادگیری فناوری، در غرب آسیا هم تکرار شود. اگرچه تفاوت های قابل توجهی بین دو ناحیه وجود دارد. اما سوال اصلی این است که غرب آسیا چگونه می تواند در زمینه های بین المللی با موفقیت کچاپ کند. با توجه به این واقعیت، نیاز دارد تا علاوه بر یادگیری از شرق آسیا و سایر نقاط جهان، عوامل محلی مانند جمعیت شناسی، فرهنگ و ساختار اقتصادی را در نظر بگیرد.

این رویداد دو روزه سخنرانان برجسته از دانشگاه، صنعت، دولت و تغییر دهنده های بازی که چشم اندازهای جهانی را دگرگون می کنند دور هم جمع می کند.

آسیالیکس یک شبکه در میان دانشمندان، شاغلین، و سیاستگذاران است که علاقمند به یک سیستم یادگیری، نوآوری و ایجاد شایستگی در آسیا هستند.تابلو اعلانات

 

 

http://lstp.ir/portal/templates/rayka/img/INSTP.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 پیوندها


نظرسنجی
نظر شما درباره عملکرد پارک چیست؟
 

تقویم

اوقات شرعی