جستجوی پیشرفته


امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶


پنجمین همايش ملي مديران فناوري اطلاعات
اخبار - اخبار فناوری
يكشنبه ، 1 مرداد 1396 ، 09:06

پنجمین همايش ملي مديران فناوري اطلاعات از سوي پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران (ايرانداك)، در آذر ماه ۱۳۹۶ برگزار مي‌شود.

پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات، همچون پنج همایش گذشته به ریاست دکتر احمدی؛ معاون پژوهش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ و با شعار «حکمرانی داده‌ها از دیدگاه علوم و فناوری اطلاعات» برگزار می‌شود.

در این دوره از همایش مدیران فناوری اطلاعات، دکتر محمدجواد ارشادی به سمت دبیر کمیته علمی و احمد گنجی به عنوان دبیر کمیته اجرایی همایش، برگزیده شدند.

از اهداف اين همايش مي‌توان به مواردي مانند معرفی دستاوردهای برگزیده در قالب محصولات و مقالات در حوزه‌های مختلف علوم و فناوری اطلاعات؛ برقراری ارتباط و پيوند كاری میان صاحبنظران و محققان علوم انسانی و اجتماعی، سیاستگذاری و مدیریت، علوم و مهندسی در حوزه فناوری اطلاعات و زمینه‌های مرتبط؛ بهبود نگرش داده‌محور در لایه‌های مختلف سازمانی با تمرکز بر حکمرانی داده‌ها در حوزه‌های مختلف اطلاعات و فناوری اطلاعات؛ برگزاری نشست‌ها و جلسات مختلف هم‌اندیشی در حوزه‌های مختلف اجتماعی- فرهنگی، سیاستی- مدیریتی، علمی-فناورانه در راستای توسعه نگرش حکمرانی داده‌ها در سازمان، اشاره کرد.

 


 

آخرين ويرايش : يكشنبه ، 1 مرداد 1396 ، 09:15


تابلو اعلانات

 

 

http://lstp.ir/portal/templates/rayka/img/INSTP.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 پیوندها


نظرسنجی
نظر شما درباره عملکرد پارک چیست؟
 

تقویم

اوقات شرعی