جستجوی پیشرفته


امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶


نانو شیمی گرین ................................. نانوشیمی
مقالات - شرکتها

 

··٠●●۩۩●●٠··

نانو شیمی گرین


░▒▓█◄ اطلاعات ثبتي ►█▓▒░

 

شماره ثبت: ۱۱۰۳۱

شناسه ملي: ۱۴۰۰۴۰۷۹۵۷۳

تاريخ ثبت: ۹۳/۰۳/۰۳

تلفن : ۰۹۱۶۱۶۱۲۹۸۲

پست الكترونيك : این آدرس ایمیل در مقابل هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن ابتدا باید جاوا اسکریپت را فعال کنید.

آدرس :خرم آباد خيابان شصت متری-كدپستي ۳۴۱۵۹-۶۸۱۷۸ - پارک علم و فناوری لرستان 

░▒▓█◄ مدیرعامل►█▓▒░

 

مدیر عامل: فاطمه یزدانخواه

 


░▒▓█◄ پروژه‌هاي انجام شده/در دست اقدام ►█▓▒░

 

طراحی و ساخت ابزار استخراج فاز مایع فضای فوقانی تقویت شده بوسیله سرد کردن برای استفاده از حلالهای استخراج کننده فرار

 

 

 

 

░▒▓█◄ محصولات/خدمات ►█▓▒░

 

در آنالیز نمونه های جامد توسط روشهای میکرواستخراج فاز مایع و جامد فضای فوقانی آنالیز مورد نظر می بایست ابتدا از سایتهای فعال ماتریکس جدا شود و سپس در فضای فوقانی وارد شده و تا حد ممکن غلظت آن زیاد شود. موثرتریت روش برای اینکار افزایش دمای نمونه می باشد.افزایش دما باعث افزایش حرکت مولکولی و انرژی سینتیکی شده و با رها شدن از ماتریکس وارد فضا یفوقانی می گردد.با این حال افزایش دما اثر معکوس بر جذب آنالیت بوسیله حلال استخراجی دارد. علت این است که فرآیند جذب آنالیت بوسیله فاز استخراجی یک پدیده گرمازا است که باعث می شود افزایش دما ضریب توزیع آنالیت بین فضای فوقانی و فاز استخراجی را کاهش دهد. بهترین راه حل موجود برای این اثر دوگانه دما، گرم کردن نمونه و همزمان سرد نمودن فاز استخراجی می باشد

در این تحقیق برای اولین بار در جهان یک ابزار جدید برای سرد کردن حلالها یاستخراج کننده فرار در روش طراحی و ساخته شد و از آن برای اندازه گیری ترکیبات فرار در نمونه های زعفران میکرواستخراج فاز مایع های ایرانی استفاده شد. با استفاده از این ابزار همزمان با گرم کردن نمونه حاوی آنالیت حلال استخراجی سرد می شود که باعث امکان استفاده از حلال های LPME افزایش چشمگیر راندمان و کارایی استخراج می شود.

ابزار طراحی شده CR-HS-LPME شامل محفظه بسته ای با لوله مسی هم مرکز می باشد که یک ظرف کوچک مخروطی شکل پلی آمیدی در مرکز لوله وسطی ثابت شده است. لوله های مسی درونی و بیرونی به ترتیب دارای طول ۵/۲ و ۲ سانتیمتر، قطر داخلی ۵/۰ و ۸/۰ سانتیمتر و قطر خارجی ۶/۰ و ۱ سانتیمتر انتخاب شدند. این لوله های مسی طوری درون هم قرار میگیرند که فضای بین لوله در همه جا یکسان باشد و سپس بوسیله نقره بهم جوش داده می شوند تا یک محفظه بسته ای بوجود آید.

یک سنسور دمایی یا کنترل کننده دما نیز طراحی و ساخته شده که همزمان به ترموکوپل و یک شیر سلنوییدی متصل شده و با ثبت دما و وصل کردن جریان دی اکسید کربن در بازه دمایی از پیش تعیین شده سبب تنظیم دمای حلال استخراجی می گردد.

 

 

 

 

░▒▓█◄ درباره شركت ►█▓▒░

تاريخ استقرار: ۹۳/۰۴/۰۴

نوع استقرار: رشد

 

 

░▒▓█◄ افتخارات ►█▓▒░

 

 

 

··▪▪••●● ۞ ●●••▪▪··

░▒▓█◄ نمونه کارها ►█▓▒░

 

 


 تابلو اعلانات

 

 

http://lstp.ir/portal/templates/rayka/img/INSTP.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 پیوندها


نظرسنجی
نظر شما درباره عملکرد پارک چیست؟
 

تقویم

اوقات شرعی