يکشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠٢ :: ١٧:٥٩

بازدید مدیرکل دفتر تحقیقات، توسعه فناوری و ارتباط با صنعت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از پارک علم و فناوری لرستان

مدیرکل دفتر تحقیقات، توسعه فناوری و ارتباط با صنعت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از پارک علم و فناوری لرستان بازدید کرد.

بازدید مدیرکل دفتر تحقیقات، توسعه فناوری و ارتباط با صنعت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از پارک علم و فناوری لرستان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان، عصر امروز (یکشنبه 24 اردیبهشت ماه) مدیرکل دفتر تحقیقات، توسعه فناوری و ارتباط با صنعت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و هیات همراه از پارک علم و فناوری لرستان بازدید و در حاشیه این بازدید تفاهم‌نامه همکاری بین پارک علم و فناوری لرستان و شرکت آب و فاضلاب استان با هدف همکاری مشترک در راستای اجرای طرح های نوآورانه و فناورانه، در محل این پارک به امضا رسید.

 دکتر احمد سیاحی؛ مدیرکل دفتر تحقیقات، توسعه فناوری و ارتباط با صنعت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور دستاوردهای واحدهای فناور و دانش بنیان استان لرستان را قابل تقدیر دانست و گفت جوانان خلاق باعث افتخار کشور هستند اما بدون وجود مدیران توانمند حامی این جوانان، تولید و اشتغال میسر نخواهد شد.

سیاحی افزود: پارک های علم و فناوری عرصه های بسیار خوبی هستند که با فراهم نمودن امکانات و ارائه خدمات بهینه به تولید و اشتغال آفرینی توسط جوانان کمک بسزایی می کنند و ارتباط بین واحدهای فناور و دستگاه های اجرایی کشور را تحت نظر پارک از عوامل ضروری برای پیشبرد توسعه و رفع نیازمندهای کشور برشمرد.

دکتر فرهادی، مسئول تحقیقات غرب شرکت آب و فاضلاب کشور جهت معرفی تعدادی از محصولات فناورانه تولید شده در این پارک جهت صادرات به کشورهای همسایه اعلام آمادگی نمود.

فرهاد نامداری رییس پارک علم و فناوری لرستان با اشاره به وجود ظرفیت های موجود در واحدهای فناور و دانش بنیان استان، ابراز امیدواری کرد که با اجرایی شدن مفاد این تفاهم نامه زمینه استفاده از توان واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری لرستان برای رفع نیازهای حوزه آب و فاضلاب استان افزایش یابد.